חופש מהתמכרות יומן מסע אישי: חי בחיי

ניסיתם הכל ושום דבר לא עוזר? הגיע הזמן לפנות לעזרה מקצועית על בסיס תכנית 12 הצעדים.

יומן מסע זה מיועד למשפחות המכורים, למי שמטפלים בחבר/ה מכור/ה, למכורים עצמם ולאנשי מקצוע.

היומן בנוי כחוברת לעבודה עצמאית או בסיוע תהליך ליווי ותפקידו לעזור לכם להשתחרר מהתמכרויות, מדפוסי התנהגות והרגלים של פגיעה עצמית ופגיעה באחרים.

חי בחיי: מסע אישי להחלמה עם 12 הצעדים

מטרת היומן היא לשמש בסיס לתהליך של החלמה והבראה, להיות כבית יציב, חם ובטוח בו אתם לומדים, חוקרים, נחים, צוברים כוחות ומקבלים השראה. בית המאפשר ומעודד למידה והתפתחות, אשר ממנו יוצאים ואליו חוזרים.

החידוש ביומן אישי זה , הוא מתן האפשרות לתהליך אישי ומעמיק של גילוי וחיבור בדרך עצמאית, ישירה וחופשית, בזמנכם החופשי ובשקט שלכם. 

ממליצה בחום לשלב בעבודה עם היומן, בין עבודה פרטנית לעבודה ביחד עם חבר/ים, שותפים לדרך, קבוצות תמיכה, להיעזר בספרות המקצועית, בחונכים ובהקלטות ברשת. 

מטופלים ולקוחות מספרים

דוד, מכור:
קרא עוד
"נאבקתי בהתמכרות במשך שנים ארוכות. שנים אלו היו קרב מתמיד שהותיר אותי במצוקה רגשית, עמוס ברגשות אשם. כשנתקלתי ביומן המסע 'חופש מהתמכרות: מסע אישי להחלמה עם 12 הצעדים', התברר שזו הייתה נקודת מפנה בחיי."
בני, אבא של מכור:
קרא עוד
"העבודה עם 'חופש מהתמכרות' סיפקה לי דרך ברורה ללכת בה. ככל שהתקדמתי בצעדים, הרגשתי כוח נפשי חדש שעזר לי לנווט את האתגרים של חיי היומיום. אבל זה היה צעד ארבע שבאמת השפיע עלי בצורה משמעותית. ההתעמתות עם התכונות הלא יפות שבתוכי, ההכרה בכאב שגרמתי לאחרים באמצעות ההתנהגות והמילים שלי, הייתה כואבת ומשחררת כאחד."
לילך , בת זוג של מכור:
קרא עוד
"דרך המסע עם 'חופש מהתמכרות', לא רק קיבלתי תובנות אישיות אלא גם חוויתי מהפך במערכות היחסים שלי. אני ובן זוגי פיתחנו תקשורת חדשה, למדנו להקשיב אחד לשני, לקבל את הזמנים של חוסר האונים ולטפח תחושת קרבה שנעדרה קודם לכן."
רחל, אמא של מכורה:
קרא עוד
"השינוי המדהים ביותר היה ביחסים שלי עם בתי. פעם הקשר היה מלא באובססיה, צעקות ופחד. אבל עכשיו, אנחנו חולקות חמלה וכבוד הדדי. הקשר שלנו מתחזק ככל שאנו מנווטות את המסע הזה ביחד." ג'ודי, מכורה: "אני באמת אסירת תודה על חוברת העבודה 'חופש מהתמכרות' ועל ההשפעה החיובית שהייתה לה על חיי. החוברת נתנה לי את הכלים וההדרכה להתמודד עם ההתמכרות שלי, למצוא שמחה, אהבה ושלווה בתוכי, ולבנות מחדש קשרים משמעותיים עם האנשים החשובים ביותר. זה מסע שאני ממשיכה בו כל יום".
אלון, מטפל:
קרא עוד
"כל יום כאשר אני רואה את המשפט 'התקדמות ולא שלמות' הכתוב בחוברת אני נמלא כוחות וממשיך בדרך"
ביתי, אחות של מכור:
קרא עוד
"העבודה עם חופש מהתמכרות עזרה לי לחזור לשפיות בחיי. למדתי לסייע לאחי לצד הצבת גבולות וטיפול בעצמי."

למקרה שלא הכרנו

נעים להכיר, שמי לימור וינטר (MSc, PhD), מטפלת, פסיכותרפיסטית, בעלת ניסיון עשיר ביעוץ אישי, זוגי, משפחת המכור וטיפול והדרכה בארץ ובעולם. מומחית בניהול תהליכי שינוי, צמיחה ממשבר וקבלת החלטות במצבי אי וודאות. מומחית בינלאומית בתורת האילוצים.

את יומן המסע "חי בחיי", יצרתי מתוך הצורך של מכורים, משפחות וחברים קרובים של מכורים ואנשי מקצוע לקבל עזרה ותמיכה בהתמודדות עם מחלת ההתמכרות.

שאלות ותשובות

החוברת מיועדת למשפחת המכור, למטפלים בחבר או חברה מכור/ה, למכורים עצמם, לאנשי מקצוע ולכל מי שמבקש חופש מהתמכרות בעזרת 12 הצעדים

  • מטרת היומן היא לשמש בסיס לתהליך של החלמה והבראה, להיות כבית יציב, חם ובטוח בו אתם לומדים, חוקרים, נחים, צוברים כוחות ומקבלים השראה. בית המאפשר ומעודד למידה והתפתחות, אשר ממנו יוצאים ואליו חוזרים.
  • יומן מסע זה יעזור לכם להשתחרר מהתמכרויות, מדפוסי התנהגות והרגלים של פגיעה עצמית ופגיעה באחרים, ובתוך כך לברוא חיי יום-יום שיש בהם שמחה, אהבה, חמלה ושלווה, וזאת בעזרת תוכנית "12 הצעדים".
  • החידוש ביומן מסע אישי זה , הוא מתן האפשרות לתהליך אישי ומעמיק של גילוי וחיבור בדרך עצמאית, ישירה וחופשית, בזמנכם החופשי ובשקט שלכם.
  • ממליצה בחום לשלב בעבודה עם היומן, בין עבודה פרטנית לעבודה ביחד עם חבר/ים, שותפים לדרך, קבוצות תמיכה, להיעזר בספרות המקצועית, בחונכים ובהקלטות ברשת.
  • החוברת היא עבורכם ושלכם, השתמשו בה בדרך הטובה והיעילה לכם.

אין צורך להכיר את תוכנית 12 הצעדים לפני שמתחילים את העבודה בחוברת. החוברת היא 12 הצעדים וכוללת גם המלצות לקריאה נוספת ואבחונים

'חופש מהתמכרות' מיועד למשפחת המכור מכיוון שבני המשפחה לעיתים קרובות, ממלאים באופן לא מודע, תפקיד של 'מאפשרים' ומתוך דאגה עמוקה הם מתנהגים 'כמכורים למכור'. לעיתים אף עוקבים אחר פעולותיו ומעשיו או פועלים באופן קבוע מתוך חרדה ותחושת חירום. חופש מהתמכרות מסייעת לבני משפחת המכור לעזור לעצמם ולהיות יותר אפקטיביים בעזרתם למכור.

תוכנית 12 הצעדים ויומן המסע נותנים כלים חדשים ונוספים להתמודדות עם בן/בת משפחה מכורים. בעזרת יומן המסע תלמדו כיצד ליצור חיי יום יום שפויים ולהחזיר לעצמכם תחושה של ביטחון ושמחה. השינוי והצמיחה שלכם ישפיעו לטובה גם על כל הסובבים אתכם ויאפשרו לכם להיות יותר אפקטיביים בקשר עם המכור/ה.

כל הזכויות שמורות לימור וינטר | נבנה ע"י אור סופר

Call Now Button